Przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w instalacji mediów w Państwa domach. Nadzorujemy całokształt usług oferowanych klientom z Poznania i okolic – od początkowych planów, przez projektowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i zdobywanie niezbędnych pozwoleń, aż po oddanie ukończonej realizacji. Specjalizacją naszej firmy są przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe instalowane na terenie Poznania i okolic.

Projektowanie, wykonawstwo – przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne w Poznaniu

Konstrukcja systemów wodno-kanalizacyjnych zależy od wielu różnych czynników, takich jak struktura terenu, zapotrzebowanie klienta czy istniejące już systemy kanalizacyjne, znajdujące się w pobliżu naszej działki.

Aby wiedzieć, na jakich warunkach może odbyć się budowa przyłączy wodociągowych na danym terenie, należy skontaktować się z lokalnym przedsiębiorstwem kanalizacji i wodociągów. Jeśli przedstawiony projekt konstrukcji sieci dla konkretnej działki zostanie zaakceptowany, to następnym krokiem jest złożenie stosownego pozwolenia na budowę systemu.

Brzmi jak żmudny i skomplikowany proces? Nie z nami! Nasza poznańska firma czuwa nad wnioskowaniem oraz kompletowaniem wszelkiej dokumentacji. Przygotowujemy także szczegółową dokumentację powykonawczą, niezbędną przy odbiorze ukończonej inwestycji. Dzięki takim działaniom klienci naszej firmy mają więcej czasu na to, aby skupić się na innych obszarach związanych np. z budową nowego domu.

Budowa, przebudowa, projekt systemów na terenie Poznania – jak wygląda nasza praca?

Wykonanie zamówionej usługi zaczynamy od szczegółowej rozmowy z klientem, która pozwala nam przeanalizować jego potrzeby oraz nakreślić plan pracy. Prezentujemy możliwe opcje konstrukcji przyłączy, omawiamy wszelkie za i przeciw, wszystkie decyzje podejmujemy razem z klientem.

Projekty realizowane przez naszą poznańską firmę to nie tylko plany systemów powstające na bazie uwarunkowań terenowych. To także zastosowanie wszelkich środków bezpieczeństwa, które mają zagwarantować trwałość wykonanej usługi, praktyczne rozwiązania oparte o konstrukcję budynku, a także indywidualne potrzeby klienta. Inny rodzaj systemów będzie zastosowany w przypadku małego, rzadko odwiedzanego domku letniego, a inny w dużym, wielorodzinnym domu.

Wykonywany przez naszą poznańską firmę projekt to szczegółowe zestawienie wszystkich elementów konstrukcji, dokładne wytyczne projektowe, a także informacje dotyczące materiałów, z jakich będzie on wykonany. Zajmujemy się także usługami z zakresu geodezji, które umożliwiają stworzenie projektu złożonych systemów, jakimi są przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz jego poprawną realizację.

Budowa tradycyjnych przyłączy… i nie tylko!

W ofercie naszej poznańskiej firmy znajdą Państwo także usługę wykonywania przecisków sterowanych pod drogami. Dzięki tej technice możliwa jest budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego przez naszą firmę wszędzie tam, gdzie znajduje się już infrastruktura drogowa. Bezpieczeństwo i niewielka ingerencja w grunt sprawiają, że metoda ta stosowana jest także w przypadku terenów chronionych ze względu na wyróżniający się krajobraz.