Wykonawstwo generalne przyłączy

Realizujemy dla naszych klientów wiele rodzajów instalacji, których zadaniem jest doprowadzenie do nieruchomości najważniejszych mediów potrzebnych do funkcjonowania gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów, którzy korzystają z wykonawstwa generalnego przyłączy, są również deweloperzy.

Zakres podstawowych działań

Wykonawstwo przyłączy realizowane przez naszą firmę obejmuje przede wszystkim budowa przyłączy: wodociągowych, elektrycznych oraz kanalizacyjnych. Do planowanych inwestycji należy również tworzenie sieci deszczowej, ale również wodociągowej czy sanitarnej. Nasze działania realizujemy w oparciu o obowiązujące przepisy. Zaletą naszych działań jest również atrakcyjny koszt oferowanych usług.

Inne działania

W ramach pozostałych usług realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo jest również wykonywanie:

  • przecisków pod drogami, a także przewiertów sterowanych,
  • usługi mikrokoparką, a także z użyciem podnośnika koszowego,
  • lokalizacja uszkodzeń kablowych, a następnie likwidowanie awarii.

W ten sposób zapewniamy niemal kompleksową realizację działań związanych z tworzeniem przyłączy wodociągowych, elektrycznych, a także kanalizacyjnych. Składają się na nią również inne usługi, którymi jest tworzenie całych projektów, ale również pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych do wykonania zamówienia formalności, w oparciu o stawiane wymagania. W ten sposób oprócz fachowego wykonawstwa generalnego przyłączy elektrycznych czy kanalizacyjnych z użyciem nowoczesnego sprzętu, realizujemy również inne etapy tych działań, przygotowując dla klienta pełną infrastrukturę do dalszego realizowania inwestycji.